Par mums

Kopš  2014. gada PRONEXT SIA sniedz profesionālus grāmatvedības ārpakalpojumus – uzņēmums ir jauns, bet tā vadības pieredze nes sev līdz bagātu pieredzes mantojumu, kas no laika gala balstīts uz augsta līmeņa profesionālu darbību attiecīgajā nozarē. Apkopojot sevī gandrīz 20 gadu darba pieredzi, risinot visdažādāko nozaru uzņēmumu grāmatvedības jautājumus – ir izveidojusies kvalitāte, precizitāte un, pats galvenais, uzticamība un klientu lojalitāte.

SIA Pronext veiksmes galvenais stūrakmens ir mūsu klienti. Tieši sadarbībai ar saviem partneriem mēs veltām un veltīsim vislielāko uzmanību. Mūsu mērķis ir sniegt savus pakalpojumus ar radošu un netradicionālu pieeju, kas klientiem garantē individuālus un kvalitatīvus risinājumus.

Veiksmīga sadarbība nozīmē abpusēju apgrozījuma un peļņas pieaugumu, tāpēc mēs esam gatavi dalīties savās zināšanās par labākajiem grāmatvedības risinājumiem, kā arī vienmēr esam atvērti kopēju projektu realizācijai.

Pašreiz uzņēmums sniedz pakalpojumus un konsultācijas gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem.

Misija:

Sniegt katram klientam individuāli piemērotus augstvērtīgus un kvalitatīvus grāmatvedības pakalpojumus.

Stratēģija:

SIA Pronext izstrādā tieši Jums vispiemērotāko risinājumu, tādējādi atvieglojot Jūsu uzņēmuma vadību. Veiksmīga abpusēja sadarbība veido uzticamību un lojalitāti, garantējot labākos un veiksmīgākos sadarbības rezultātus.

Mēs sniegsim Jums kvalitatīvus, precīzus padomus un risinājumus!

Jūs vēlaties sava uzņēmuma izaugsmi un peļņu?

- Mēs būsim kopā ar Jums un paveiksim to kopā!

Vērtības:

Mūsu klientu apmierinātība ir galvenais, kas iedvesmo SIA Pronext komandu – Jūsu apmierinātība ir mūsu lielākā vērtība.

Atbildība:

  • Mēs vienmēr rīkojamies atbildīgi un ar visaugstāko precizitāti, 
  • Darot to, ko protam vislabāk, mēs spējam gūt peļņu un izpildīt saistības pret sabiedrību, valsti un sadarbības partneriem;

Pozitīva attieksme

  • Pozitīva attieksme ir mūsu kultūras pamatā, strādājam un pieņemam izaicinājumus;
  •  Pozitīva attieksme pārvērš mūsu mērķus rezultātos un sasniegumos;
  • Profesionāla attieksme un apmierināti, lojāli klienti ir mūsu vissvarīgākie resursi, kas palīdz sasniegt uzstādītos mērķus;

Orientēšanās uz klientu:

  • SIA Pronext klients un klientu vajadzības ir pats svarīgākais. Mums rūp Jūsu izaugsme – strādājam, lai palīdzētu Jums augt un mierīgi gulēt!
  • Mēs apzināmies klienta vēlmes un darām visu, lai tās piepildītu.